UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejna skończona głupota ratusza - nie wydaje Wam się, że oni przed wyborami, w których ewidentnie urwie im się ratuszowe koryto, to próbują wyprzedać dziś wszystko i to jak leci, bez względu na nic, a już na pewno nie rozum, bo świetnie wiedzą, że drugiej takiej okazji najumać się z publicznego, to już nie będzie? Bo ja mam takie nieodparte wrażenie graniczące z pewnością właśnie. PS. Pytanie takie z gatunku technicznych jest - tego żeglarza z Mrągowa, to ktoś z PO może POlecił miejskim mędrcom i spec-organizatorom?

lubie.kefir

Anuluj