UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
RAZ JESZCZE gratuluje Elblążanom wybory władzy, która robi, co robi z tym miastem! Brawo! Następnym ich pomysłem, będzie zasłużenie miasta na miliard zł i wybudowanie wieżowca w Markusach. A co! Niech stoi pusty, niech się wali na wsi!