UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli co jedyny tak duży teren idealny na centru logistyczne i lotnisko dla awionetek pójdzie pod bzdurna rzecz?! Dramat i kompromitacji końca nie widać.

Kat_Na_Idiotów

Anuluj