UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli co jedyny tak duży teren idealny na centru logistyczne i lotnisko dla awionetek pójdzie pod bzdurna rzecz?! Dramat i kompromitacji końca nie widać.
Kat_Na_Idiotów
Czyli co jedyny tak duży teren idealny na centru logistyczne i lotnisko dla awionetek pójdzie pod bzdurna rzecz?! Dramat i kompromitacji końca nie widać.
Kat_Na_Idiotów