UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To już będzie inny Elbląg : zakończenie przekopu, rozwój portu, zabudowa Wyspy Spichrzów. A może i niedlugo zabudowa dzielnicy Osiek i Placu Konstytucji. Pozytywne myślenie.


Anuluj