UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To już będzie inny Elbląg : zakończenie przekopu, rozwój portu, zabudowa Wyspy Spichrzów. A może i niedlugo zabudowa dzielnicy Osiek i Placu Konstytucji. Pozytywne myślenie.
To już będzie inny Elbląg : zakończenie przekopu, rozwój portu, zabudowa Wyspy Spichrzów. A może i niedlugo zabudowa dzielnicy Osiek i Placu Konstytucji. Pozytywne myślenie.