UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A niech już "budujo, "Bo ostatni plan jaki miał ratusz, to mini kąpielisko, dwie wywrotki piasku I rekraacja całą gębą, - oczywiście kameralna.

MOSER

Anuluj