UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktos w wyborach sie reklamowal jako "dobry gospodarz"co Szymany zbudowal i jest mistrzem swiata w zdobywaniu kasy. Real to zweryfikowal brutalnie. Kompetencje wojta malej gminy wiejskiej. Takowe tez maniery i sposob zawiadywania zasobami nie tylko ludzkimi. Jedyna zdobycza realna tej kadencji to jest chwyt za morde calej samorzadowki i "slupiene"ich z kasy na komitet. Tak, to jest innowacja.


Anuluj