UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No jak to co słychać? Energia cieplna tańsza o 20%. Tak było napisane na banerach wyborczych obecnie nam panującego.
Zadowolony mieszkaniec
No jak to co słychać? Energia cieplna tańsza o 20%. Tak było napisane na banerach wyborczych obecnie nam panującego.
Zadowolony mieszkaniec