UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No jak to co słychać? Energia cieplna tańsza o 20%. Tak było napisane na banerach wyborczych obecnie nam panującego.

Zadowolony mieszkaniec

Anuluj