UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I czemu nikt nie wspomina o zmianie umów z wszystkimi odbiorcami ciepła? Przy okazji zmieniono niekorzystnie parametry dostarczanego przez EPEC ciepła.
entuzjasta
I czemu nikt nie wspomina o zmianie umów z wszystkimi odbiorcami ciepła? Przy okazji zmieniono niekorzystnie parametry dostarczanego przez EPEC ciepła.
entuzjasta