UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I czemu nikt nie wspomina o zmianie umów z wszystkimi odbiorcami ciepła? Przy okazji zmieniono niekorzystnie parametry dostarczanego przez EPEC ciepła.

entuzjasta

Anuluj