UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli Energa nie może palić węglem, to jakim cudem EPEC używa kotłów węglowych? Nie ma odważnych, żeby to zamknąć? I kiedy któryś z kilkunastu planów budowy miejskiej elektrociepłowni będzie realizowany? Przecież z wyliczeń ekspertów energia z nich miała być znacznie tańsza.
entuzjasta