UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

rżną was na kase i tyle, epec czy tam inne dziwne spółki są po to aby kolesie tam siedzieli a i tak są dotowane i nie ważne czy zarobią 5 zł czy stracą 10 mln, ta biomasa i ruski gaz i kocioł wodny to wał jest drogo i będzie drożej bo tak ma być a wy macie płacić, gdyby mieli mózg i byli by niezależni od różnej maści fachowców i lichwiarzy to zrobili by tam instalację do zgazowania węgla i większość dachów w mieście wyłożona by była panelami słonecznymi i tyle ale panowie co im dobrze jest chcą jakaś presudoferme budować pod miastem czy coś :D ale przecież boją się robić po swojemu bo zagranica skoczy i do tego trzeba mieć mózg a nie styropian, miasto miałoby bardzo niską emisję szkodliwych substancji a energie można by było rozsyłać po bokach na wioski itd tylko trzeba to dobrze rozegrać ale po co skoro jest dobrze wiadomo---- 007 bo cenzurka czuwa

ewro sajuz

Anuluj