UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tzn. EPEC dalej będzie produkował tylko 12% zapotrzebowania na ciepło, a tyle Nas kosztuje. Taka świta i takie profity.
tzn. EPEC dalej będzie produkował tylko 12% zapotrzebowania na ciepło, a tyle Nas kosztuje. Taka świta i takie profity.