UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu wybiorą jakiś amatorów co nie potrafią ustawić świateł aby była zielona fala? Jedziesz i na każdym skrzyżowaniu czerwone światło. Pan Roman, żul spod monopola by lepiej ustawił te światła. Jak Elbląg ma być ekologicznym miastem?
kek