UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu wybiorą jakiś amatorów co nie potrafią ustawić świateł aby była zielona fala? Jedziesz i na każdym skrzyżowaniu czerwone światło. Pan Roman, żul spod monopola by lepiej ustawił te światła. Jak Elbląg ma być ekologicznym miastem?

kek

Anuluj