UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś mógłby się też zająć sprawą przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Wojska Polskiego. Rok temu ustawiono czujki, kocie oczka i sygnalizację świetlną ostrzegającą, że na przejściu jest pieszy - ale to w większości przypadków nie działa - a jak działa, to świeci wtedy, kiedy pieszy już schodzi z przejścia. Być może to tylko kwestia odpowiedniego ustawienia czujek ruchu. .. Blisko jest skatepark i i z tego przejścia korzysta naprawdę dużo dzieciaków na hulajnogach i z deskorolkami

PandaRek

Anuluj