UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy wszyscy komentujący zdają sobie sprawą z tego że te wydatki będą realizowane z waszych podatków. Czyli sami sobie zafundujecie te inwestycje. Rząd tak jak każdy samorząd nie ma żadnych własnych pieniędzy, prowadzi tylko redystrybucje waszych podatków dzięki temu ma na własne utrzymanie. .