UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@00000000000000007 - Policz ile jest placówek szkolno-wychowawczych, ilu jest tam etatów dyrektorów, nauczycieli, księgowych, kadrowych itp. i wyjdzie Ci mniej więcej czy te 250 mln to dużo czy mało.
abakus
@00000000000000007 - Policz ile jest placówek szkolno-wychowawczych, ilu jest tam etatów dyrektorów, nauczycieli, księgowych, kadrowych itp. i wyjdzie Ci mniej więcej czy te 250 mln to dużo czy mało.
abakus