UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

najwięcej pochłoną wynagrodzenia w samorządzie – 309 mln złotych, oświata (prawie 250 mln zł, o 10 mln mniej niż w 2021,czyli dobrze robi swoim, mówie o tym od dawna że panom dobrze jest w sondażach i w ogóle fajnie, a te 250 baniek na oświatę to to na co ? gdzie ta oświecona oświata ?? płacą wszystkim mieszkańcom za kino teatr, dzieła sztuki kupują rozumiem, sprowadzają artystów do miasta, miasto kulturą stoi i w ogóle planetarianie z konstelacji wega przylatują się ukulturowić bo emblong 250 baniek wydał na kulturę i jest kultura :D ciekawe co na to CBA i ABW były piniondze i nie ma piniędzy, chyba że u nich też kultura

00000000000000007

Anuluj