UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budowa tak potrzebnego kąpielisk dla Elbląga przez 6 lat???!!! Rozumiem że różne inwestycje są potrzebne i może warto chociaż zacząć ale jednak to jest dramat

Kiaga

Anuluj