UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budowa tak potrzebnego kąpielisk dla Elbląga przez 6 lat???!!! Rozumiem że różne inwestycje są potrzebne i może warto chociaż zacząć ale jednak to jest dramat
Kiaga
Budowa tak potrzebnego kąpielisk dla Elbląga przez 6 lat???!!! Rozumiem że różne inwestycje są potrzebne i może warto chociaż zacząć ale jednak to jest dramat
Kiaga