UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakby miała być jednokierunkowa w dół od Bema do Grunwaldzkiej to się zgadzam, bo jak dwukierunkowa, to nie ma sensu, tam i tak nie bardzo jest jak się włączyć w Bema do centrum. ..
Anonimek1
Jakby miała być jednokierunkowa w dół od Bema do Grunwaldzkiej to się zgadzam, bo jak dwukierunkowa, to nie ma sensu, tam i tak nie bardzo jest jak się włączyć w Bema do centrum. ..
Anonimek1