UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakby miała być jednokierunkowa w dół od Bema do Grunwaldzkiej to się zgadzam, bo jak dwukierunkowa, to nie ma sensu, tam i tak nie bardzo jest jak się włączyć w Bema do centrum. ..

Anonimek1

Anuluj