UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję przyjąć jeszcze urzędników tak żeby 100%wydatków pochłaniały pensje. Bedzie prościej i nie wymaga myslenia
Proponuję przyjąć jeszcze urzędników tak żeby 100%wydatków pochłaniały pensje. Bedzie prościej i nie wymaga myslenia