UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kto jest w tym departamencie, starsze panie, prawie emerytki albo już emerytki, bez wizji pomysłu. A co do basenu to lepiej już niech administrator nie rusza bo kameralnych nam dość inwestycji. Czego dotknął to zepsuł


Anuluj