UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może by tak, na Sadowej te schody "wypłaszczyć"tzn. zrobić połączenie drogowe Grunwaldzka, Bema przez Sadową wydłużając tą górkę w celu zmniejszenia kąta górki. Była by alternatywa dla Bema. Oczywiście zaraz mieszkańcy Sadowej będą płakać, że w mieście auta jeżdżą.


Anuluj