UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
teraz ten nierób bierze się za kąpielisko na Spacerowej?, żart jakiś, Kosecka zrobiła tam sralnik dla psów, ciekawe ile zamierza Wróblewski wydać na fanaberie Koseckiej?
teraz ten nierób bierze się za kąpielisko na Spacerowej?, żart jakiś, Kosecka zrobiła tam sralnik dla psów, ciekawe ile zamierza Wróblewski wydać na fanaberie Koseckiej?