UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

teraz ten nierób bierze się za kąpielisko na Spacerowej?, żart jakiś, Kosecka zrobiła tam sralnik dla psów, ciekawe ile zamierza Wróblewski wydać na fanaberie Koseckiej?


Anuluj