UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przeczytałem swój własny wpis. Oczywiście roczny fundusz płac w samorządzie podzieliłem przez miesięczne wynagrodzienie i wyszła mi głupota. Ale jeśli dalej podrążyc ten temat i podzielić wynik przez 12 to i tak wyjdzie ciekawa liczba. Samorząd zatrudnia dobrze ponad 5000 osób. Ciekawe, cóż takiego one robią? Bo chyba nie tylko są urzędnikami w ratuszu?
BEZ ŚCIEM proszę