UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli będzie rewitalizacja basenu, wyrwać zielsko i zalać wodą, Elbląg będzie miał gdzie się chłodzić P. s. Mogliby jeszcze zająć się Jelenią Doliną
TARANTUL
Czyli będzie rewitalizacja basenu, wyrwać zielsko i zalać wodą, Elbląg będzie miał gdzie się chłodzić P. s. Mogliby jeszcze zająć się Jelenią Doliną
TARANTUL