UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli będzie rewitalizacja basenu, wyrwać zielsko i zalać wodą, Elbląg będzie miał gdzie się chłodzić P. s. Mogliby jeszcze zająć się Jelenią Doliną

TARANTUL

Anuluj