UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Efekt świeżości, nowości i niewiadomej już minął. Teraz to już równia pochyła na samo dno tabeli. No chyba że panie które przyszły z Truso wezmą się za grę. Ten pomysł prezydenta że "muszą grać"jest tak poroniony jak obwodnica wschodnia. Musiał się urodzić na jakiejś nieźle zakrapianej imprezie. W myśl przysłowia z niewolnika nie ma pracownika tak i w tym przypadku jak na siłę wypchnięte nie czują się na tym poziomie dobrze to i dobrze grać nie będą.

BonNaParty

Anuluj