UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co podkręcać atmosferę? Nie da sie iść do przodu kiedy umysl i mentalność zostala w latach 70,80! Wiek emerytalny zobowiązuje do tego aby zrobic miejsce ludziom mlodszym dostosowanym do aktualnych czasów!! Żenujące jest porownywanie umyslu, sily, checi, dzialania, myślenia do mozliwosci ludzi 40 plus! Trzeba odpuścić i opuścić!aby zachować honor i moze dobre wspomnienie, choć niektórzy na to raczej nie zasluzyli! Miasto potrzebuje rozwoju, nowoczesności i wtedy redakcja zada to pytanie! Poki co wiemy i widzimy. ..


Anuluj