UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wituś a robisz coś aby do Elbląga trafiało więcej pieniędzy ? Nowym ladem nie przykryjesz swojej nieudolności. Ty chłopie nawet sołectwo byś zdegradował do PGR-u. Wsiadaj na ten swój Harley i wyjazd z miasta
Bxbd