UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wituś a robisz coś aby do Elbląga trafiało więcej pieniędzy ? Nowym ladem nie przykryjesz swojej nieudolności. Ty chłopie nawet sołectwo byś zdegradował do PGR-u. Wsiadaj na ten swój Harley i wyjazd z miasta

Bxbd

Anuluj