UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co Mikołaje????? Mamy Jarosława Kaczyńskiego słońce Narodu Polskiego ktory dba o wszystkie dzieci i je obdarza szczegolna troską koscielną i modlitewną. Maja wszystko i 500+ ktore jak nigdy wspiera wielkosc Narodu oraz ich rodzin.

Teofillo Skoruppo

Anuluj