UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo. Swietna akcja Mikolaje na motorach. W ub roku szlam z wnukiemi mielismy szczescie widziec Mikolajow jadacych ul. Agrykola. Maly byl zachwycony. Pomyslalam wtedy jaka musi byc radosc dzieci z Domu Dziecka, do ktorych to mikolaje jechali. Dlatego powinnismy ich wspierac,