UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zmiany powinny zachęcić do poruszania się komunikacją zbiorową????? Czy to jest jakiś żart???? Właśnie dlatego przesiadłam się z komunikacji do auta po tych waszych nieudolnych zmianach rozkładów jazdy przez co nie mislam jak dojechać do pracy!!! To są jakieś jaja? Ta kupa bałwanów z urzędu próbuje z nas obywateli zrobić idiotów!!!!!

Żenada

Anuluj