UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak już wszystko sprzedadzą, jak już podwyżki na wszystko walną, to będzie się urzędasom cudownie żyło. Jak zawsze zresztą. Pijawki, wszy, pasożyty. .. .tak mi się oni wszyscy kojarzą

Czaskowski

Anuluj