UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobry gospodarz takie tereny by dzierzawil lub zabudowal obiektami pod wynajem, czy to mieszkalnymi, czy uslugowymi. Ale jak ktos mysli tylko ja, teraz i tu, a pozniej niech sie dzieje co chce, to sprzedawanie jak najbardziej jest na miejscu. Tylko nie takiego gospodarza to miasto potrzebuje. W sumie nie tylko miasto, ale i caly dzisiejszy swiat pelen pasozytniczych

Ja.

Anuluj