UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kwartał między św. Ducha i bulwarem - przecież tu się aż prosi kolejna kamienica, a nie te wiecznie wspominane miejsca parkingowe. .. Komeńskiego - środek miasta i działalność składowa (czyt. bajzel), ktoś tam u was myśli? Karowa. Przeznaczenie pod parking. Bo był parking, to przedszkolaki z UM wpadli na genialny pomysł zrobienia parkingu. Kozak. Przecież to miejsce pod mieszkaniówkę. Puk puk, myśli tam ktoś u was??? Syf robicie z tego miasta w kwestii jego zagospodarowania i wyglądu.

asdasdasd

Anuluj