UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i cwaniaki za nasze piniondze będą słuchać se muzyczki, żeby Chodzież Zenka Martynika, ale nie, dla normalnego suwerena niea inic tylko rzempolenia na skrzypcach dla postkomumistów są, dla ludzi moralnych nie ma nic, nic

Serwer z dopłatą

Anuluj