UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może radni przypomną sobie, że każdy z Nich szedł do rady miatsa dla DOBRA MIASTA !!!!To może w ramch swoich transparentów zmniejsza swoje diety dla DOBRA ELBLA i tym samym przekaża na szkoły!!!!!Ale nie po co SAMOLUBY

alekdandra12@w

Anuluj