UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lepiej żeby trafił w prywatne ręce niż miał niszczeć pod okiem zbk, a argumenty żeby był otwarty dla zwykłego kowalskiego to kolejne narzekactwo elblążkowe, budynek może ładny ale bez przesady!
Dvl
Lepiej żeby trafił w prywatne ręce niż miał niszczeć pod okiem zbk, a argumenty żeby był otwarty dla zwykłego kowalskiego to kolejne narzekactwo elblążkowe, budynek może ładny ale bez przesady!
Dvl