UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lepiej żeby trafił w prywatne ręce niż miał niszczeć pod okiem zbk, a argumenty żeby był otwarty dla zwykłego kowalskiego to kolejne narzekactwo elblążkowe, budynek może ładny ale bez przesady!

Dvl

Anuluj