UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Sam kup i nie marudź. Konserwator z nazwy a nadzorca z funkcji zadba o to aby remont był zgodny z zabytkiem. Tylko ten budynek niewiele sobą reprezentuje. Czasy pałaców i rezydencji się skończyły. Ludzie zamożni na hektarze ziemi pod Elblągiem pobudują się na wysoki połysk wg własnego widzi-mi-się.


Anuluj