UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny piękny budynek zaraz trafi w ręce któregoś z elbląskich biznesmanów, bo niestety nikogo innego nie będzie stać na robienie remontu zgodnie z wytycznymi konserwatora. Z jednej strony dobrze, bo może chociaż odzyska blask zamiast niszczeć, z drugiej fajnie by było gdyby powstała tam jakaś kawiarnia czy gastronomia, żeby ten budynek był dostępny dla zwykłego "kowalskiego". .. PS. Jak miasto będzie się utrzymywać jak już wyprzeda wszystko co ma to wyprzedania?

NiePrawyAleSprawiedliwy-

Anuluj