UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
sto kilkadziesiąt milionów na EPT, i rocznie 2 mln na dobre tam synekury dla swoich, a teraz EPT BIS. I ci sami, co klepali o złotym trójkącie, z kwalifikacjami naczelników wydziałów, będą mieli kolejny temat zastępczy projekt Fabryka. A to będzie zwykła manufaktura i znowu synekury
Pamięć