UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na łolstrit panika, pojawiło się infoo biurowcu w Elblągu i wszyscy chcą teraz tam mieć swoje biura, Nowy York zbankrutuje Elbląg zadusi to miasto swoją ofertą, brawo
wincyj biur wincyj
na łolstrit panika, pojawiło się infoo biurowcu w Elblągu i wszyscy chcą teraz tam mieć swoje biura, Nowy York zbankrutuje Elbląg zadusi to miasto swoją ofertą, brawo
wincyj biur wincyj