UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

na łolstrit panika, pojawiło się infoo biurowcu w Elblągu i wszyscy chcą teraz tam mieć swoje biura, Nowy York zbankrutuje Elbląg zadusi to miasto swoją ofertą, brawo

wincyj biur wincyj

Anuluj