UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drzewa drzewa hahaha byłeś tam kiedykolwiek jeden z drugim? to stary poligon zarośnięty przez lata głogami i innym syfem typu osiki, wierzby, mało tam szlachetnego drzewa a tym bardziej jakiś starych drzew.
Fer