UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drzewa drzewa hahaha byłeś tam kiedykolwiek jeden z drugim? to stary poligon zarośnięty przez lata głogami i innym syfem typu osiki, wierzby, mało tam szlachetnego drzewa a tym bardziej jakiś starych drzew.

Fer

Anuluj