UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To może w parkach Planty, Traugutta i Kajki zlokalizować składowisko odpadów radioaktywnych bo można na tym dobrze zarobić ?
To może w parkach Planty, Traugutta i Kajki zlokalizować składowisko odpadów radioaktywnych bo można na tym dobrze zarobić ?