UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Emblongu za mail, żeby projektować, ale z Gdanska, to ho ho. ., juz mamy Epecowo z Gdańska, Galeria - gdańska I wiele innych firm z gdańskim rozdaniem. Jedyne co dobre, to To, że patrzą na zachod(Gdańsk), a NIE na wschod(Olsztyn), wiocha gdzie nasze tramwaje mają im podniść prestiż
E-el