UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może te pieniądze wydać na rozbiórkę molo? I tak nie ma z niego pożytku. Przynajmniej będzie widać, że coś się zmieniło.
A może te pieniądze wydać na rozbiórkę molo? I tak nie ma z niego pożytku. Przynajmniej będzie widać, że coś się zmieniło.