@Pip - Zatoka nie była fc Arki ale w Braniewie są osoby ktore smigają na Arke. Tylko Zatoka!!Zatoka B
@Pip - Zatoka nie była fc Arki ale w Braniewie są osoby ktore smigają na Arke. Tylko Zatoka!!