UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja mam takie małe pytanko. Kiedy wreszcie w tym mieście ktoś mądry zacznie projektować ulice i przemyśli komunikację na etapie wydawania decyzji lokalizacyjnych albo pozwoleń na budowę dla dużych inwestycji? Jak na razie wydawane są pozwolenia na budowę osiedli bloków mieszkalnych bez jakiegokolwiek pomysłu na komunikację do i z nich. Przykład ul. Sadowej i Łęczyckiej.