UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystko się da, ale ilu takich jest co 100 przeleciało prze rondo ? Na palcach jednej ręki policzysz takich lotników. .A ile jest wypadków na skrzyżowaniach ? To idzie w tysiące, dlatego uważam, że ronda są dobry rozwiązaniem, rozładowują korki, wyhamowują idiotów, nie trzeba płacić za utrzymanie sygnalizacji świetlnej. ..

Anonimek1

Anuluj