UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko się da, ale ilu takich jest co 100 przeleciało prze rondo ? Na palcach jednej ręki policzysz takich lotników. .A ile jest wypadków na skrzyżowaniach ? To idzie w tysiące, dlatego uważam, że ronda są dobry rozwiązaniem, rozładowują korki, wyhamowują idiotów, nie trzeba płacić za utrzymanie sygnalizacji świetlnej. ..
Anonimek1