UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do tego proszę dodać wody opadowe z niedawno zbudowanego osiedla na ul. Łęczyckiej, które zostały podłączone do już niewydolnego kolektora burzowego. Kolektor jest poprowadzony wzdłuż al. Grunwaldzkiej i ma wylot koło Neonki. Większy deszcz i pływamy. Nieliczmy wtedy na Straż Pożarną, bo on bedą zajęci szpitale. Do zobacznia i na fali.
Notch Johnson