UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do tego proszę dodać wody opadowe z niedawno zbudowanego osiedla na ul. Łęczyckiej, które zostały podłączone do już niewydolnego kolektora burzowego. Kolektor jest poprowadzony wzdłuż al. Grunwaldzkiej i ma wylot koło Neonki. Większy deszcz i pływamy. Nieliczmy wtedy na Straż Pożarną, bo on bedą zajęci szpitale. Do zobacznia i na fali.

Notch Johnson

Anuluj