UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"""Tylko ścieżka rowerowa niech powstanie wzdłuż nowej drogi!""""-wzdłuż nowej drogi płynie dzikuska, więc bardziej przyda się jakaś przystań, a przekop na ukończeniu.


Anuluj