UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pracuje w niedzielę bo taka branża ale często nie mam wolnego za ten dzień. Czy należy mi się 200% rekompensaty za przepracowana niedzielę??
Bezradna
Pracuje w niedzielę bo taka branża ale często nie mam wolnego za ten dzień. Czy należy mi się 200% rekompensaty za przepracowana niedzielę??
Bezradna