UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pracuje w niedzielę bo taka branża ale często nie mam wolnego za ten dzień. Czy należy mi się 200% rekompensaty za przepracowana niedzielę??

Bezradna

Anuluj